Sektörde 15. yılımız!

BİZİ TANIYIN

SEKTÖRE 20 Hakkımızda
yıllık uzman
deneyim.

Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır. Verna İnşaat’ı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Vizyon
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyon
Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Değerler
Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız.
Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz. .

Firma Politikamız
Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Kalite Politikamız

* Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,

* Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,

* Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,

* Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek , aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,

* Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,

* İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
* Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,

* Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,

* Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak inşaa etmek,
Hayatı daha da yaşanabilir kılmak için insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmaktır..

Signature

Yıllık
Tecrübe

20

Milyon TL
Yatırım

25

Tamamlanan
Toplam Proje

99

Mutlu
Müşteriler

974

Türkiye’nin en hızlı büyüyen
İnşaat Firması: Verna İnşaat
#Bize Ulaşın

Hemen Bizimle İletişime Geçin

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

Aras Kargo
ifm
akpinar
dorce
verna